sausio 29, 2021 |

„Enemies“ – trumpametražis filmas

Tik asmeninio puslapio lankytojams pristatau 2018 m. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Vaizdo efektų valdymo studijų dalyko užduočiai sukurto trumpametražio filmo alternatyvią versiją.

Mane visą laiką žavi apokaliptinės tematikos filmai ir televizijos serialai, todėl kai gavau progą sukurti trumpametražį, vos 2 minučių trukmę siekiantį filmą, šis žanras buvo pirmasis atėjęs į galvą. Tiesa, pagal studijų dalyką vaizdo įrašas turėjo būti pripildytas įvairių vaizdo efektų, dėl ko jis, mano asmenine nuomone, tapo kiek perpildytas ir per daug atskleidžiantis siužetą. Mėgstu, kai filmai suteikia galimybę interpretuoti – juk tai ir yra vienas smagiausių kino dalykų 😉

Todėl pristatau trumpametražio filmo „Puolimas“ alternatyvų variantą – „Enemies“. Pateiktas trumpametražio filmo variantas remiasi originaliu kūriniu, naudojama dalis tų pačių vaizdinių ir garsinių sprendimų, tačiau šis kadrų perteikimo ir siužeto atskleidimo variantas atspindi tik mano asmeninę nuomonę apie kūrinio galutinį vaizdą. Šis kūrinio variantas neatitinka studijų proceso metu patvirtinto galutinio kūrinio sprendimo.

Nuoroda į trumpametražį filmą „Enemies“