Kontaktai

Visais klausimais su manimi galite susisiekti elektroniniu paštu bernardas@sliamka.lt arba info@bernex.lt

Fotografijų bei kitų kūrybos darbų naudojimas

Norėdami susisiekti su fotografija susijusiomis temomis (pavyzdžiui, dėl nuotraukų naudojimo) maloniai prašau parašyti el. paštu info@bernex.lt

Mano fotografijų bei kitų kūrybos darbų naudojimas komerciniais tikslais be leidimo yra draudžiamas! Prieš naudojant nekomerciniais ar edukaciniais tikslais labai prašau susisiekti su manimi ir nurodyti naudojimo paskirtį ir vietą.

Kreipkitės nurodytais el. pašto adresais, norėdami pateikti pasiūlymą dėl komercinio naudojimo arba informuoti ir gauti leidimą dėl nekomercinio ar edukacinio mano kūrybos produktų naudojimo.

Socialiniai tinklai

Kviečiu sekti naujus mano puslapio įrašus Twitter profilyje @Sliamka (nauji tinklaraščio įrašai, kūryba, akimirkos ir kita su puslapiu susijusi informacija).

Taip pat galite sekti mano „Instagram“ profilį @Bernexlt bei pridėti „LinkedIn“ tinkle (į pastarąjį užsuku retai, todėl turėdami pasiūlymų, prioritetą teikite susisiekimui el. paštu).

Nuo 2018 m. lapkričio mėnesio kitos asmeninės socialinių tinklų paskyros yra nebeviešos ir mažai naudojamos, tad prašau nesiųsti kvietimų draugauti ar klausimų, nes į juos šiuo būdu neatsakysiu.