Projektai

Susipažinkite su mano kuriamais projektais internete.

„Bernex Projektų“ logotipas

„Bernex Projektai“

„Bernex Projektai“ ženklu žymimi mano kuriami internetiniai projektai, kuriuos sukūriau ir jų turinį administruoju pats. 2007-aisiais pradėtą „Bernex Tinklaraštį“ bėgant metams vis stiprinau turinio kokybe, o vėliau nusprendžiau išgryninti tai, kad patinka labiausiai – taip gimė „miniTrips“ vienadienių kelionių tinklaraštis, gyvenviečių gido projektas bei „Bernex Foto“ nuotraukų galerijos.

Minitrips.lt logotipas

miniTrips.lt

„miniTrips“ gyvenviečių gidas – 2017 m. gruodį startavęs projektas, kurio tikslas – surinkti kuo daugiau informacijos apie įvairias Lietuvos gyvenvietes, pateikti rekomenduojamus maršrutus, lankytinų objektų aprašymus vienoje vietoje.

„miniTrips“ projekte kiekvienai didesnei Lietuvos gyvenvietei stengiamasi pateikti po atskirą skiltį pilną informacijos, kuri aktuali mėgstantiems keliauti ar dar tik ketinantiems pradėti Lietuvos apylinkių pažintis.

Minitrips.lt projekto puslapio ekrano nuotrauka
Bernex Foto projekto puslapio ekrano nuotrauka
„Bernex Foto“ logotipas

Bernex Foto

Nuotraukų projekte „Bernex Foto“ pateikiamos galerijos iš įvairių didžiųjų miestų renginių, gyvenviečių bei lankytinų ar įdomių objektų. Projekte talpinamos tik Bernardo Šliamkos įamžintos foto akimirkos. Dėl nuotraukų naudojimo nekomerciniais tinklais susisiekite foto@bernex.lt

Projektas startavo 2014 m. lapkričio mėn.

„MainBex“ logotipas

„MainBex“

Ne visas idėjas įmanoma įgyvendinti vienam. Kartu su broliu sukūrėme ženklą „MainBex“, žymintį mūsų bendrus kūrinius. Pirmasis mūsų sukurtas didelis projektas – „Euras 2015“ mobilioji aplikacija, skirta palengvinti gyventojams perėjimą prie naujos valiutos, sulaukė pripažinimo ir buvo apdovanota Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos.