Darbai: programavimas

Finalų komentarų sistema

Sukūriau sistemą, kuri buvo naudota „Lietuvos balso“ 2 ir 3 sezonuose finalinių kovų metu. Specialiame ekrane užkulisių kambaryje jos dėka buvo rodomi „Facebook“ ir „Twitter“ socialiniuose tinkluose žmonių apie laidą rašomi komentarai ir užduodami klausimai dalyviams. Tokio tipo televizinis interaktyvumas, paremtas dviem socialiniais tinklais, Lietuvoje buvo naudotas pirmą kartą.


Mokytojų skiltys Facebook’e

Facebook puslapyje užprogramavau ir sukūriau dizainą skiltims, kuriose viso projekto metu buvo atnaujinamos nuotraukos ir leidžiama pamatyti, kokie dalyviai jau pateko į kitus projekto etapus, ir kiek laisvų vietų kiekvienoje komandoje dar yra.


Aktyviausių miestų žemėlapis Facebook’e

Prieš 3-iąjį sezoną „Lietuvos balso“ Facebook puslapyje sukūriau interaktyvią skiltį, kurioje buvo galima stebėti atnaujinamą informaciją, iš kokių Lietuvos miestų ir miestelių registruojasi daugiausia žmonių, norinčių dalyvauti projekto atrankose. Žmonių kiekis vaizdžiai žymėtas projekto simboliu – ranka – tose žemėlapio vietose, kuriose yra miestai, o jų dydis nurodė, kaip pasiskirsto besiregistruojančiųjų skaičius. Paspaudus norimą „ranką“ buvo parodoma tiksli miesto informacija.